1. Strona główna
  2. Konferencje

Konferencje

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Udane spotkania biznesowe

To także nasz cel

Grand Park Hotel to idealne miejsce na spotkanie biznesowe z kontrahentami, organizację prestiżowej prezentacji, szkolenia, konferencji czy różnego rodzaju eventów w kameralnej atmosferze luksusowego wnętrza. 

Do Państwa dyspozycji udostępniamy dwie w pełni klimatyzowane sale konferencyjno-bankietowe, mogące pomieścić w sumie do 250 osób. To miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalizm obsługi, ciepłą atmosferę oraz niezapomniane wrażenia. Poznając Państwa oczekiwania przygotujemy idealną ofertę.

Zapraszamy do kontaktu!

Poznaj nasze sale

Sala „Magnolia”, o powierzchni ponad 200m2, dopasowana do organizacji szkoleń nawet do 150 osób. Usytuowana na parterze hotelu. Sala jest w pełni klimatyzowana z dostępem do szybkiego Internetu. Wyposażona w najwyższej jakości sprzęt multimedialny. Indywidualny taras z widokiem na jezioro Rusałka, który przynależny do Sali. 

Sala „Różana”, o powierzchni 120m2 stanowi idealne miejsce na organizację mniejszych spotkań. Znajduje się na parterze hotelu. Wyposażona w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, dostęp do Internetu oraz klimatyzację. Z okien Sali Różanej rozciąga się piękny widok na Park Kasprowicza.

Sala

m2

Ustawienia

Teatr

Klasa

Podkowa

Bankiet

Magnolia 203 150 70 45 90
Różana 120 50 30 30 50
Newsletter

Rezerwacja online chwilowo niedostępna

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij